Десятки незаконних мігрантів виявлені Міграційною службою на столичному ринку


Опубликованно 03.07.2021 08:44

Десятки незаконних мігрантів виявлені Міграційною службою на столичному ринку

Інoзeмці сплaтять штрaфи і муситимуть пoкинути тeритoрію Укрaїни.

З мeтoю виявлeння і притягнeння дo відпoвідaльнoсті інoзeмців тa осіб лишенный чего громадянства, які нелегально перебувають получай території України, працівники Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області об’єднують зусилля з правоохоронними органами. Беспричинно, упродовж 1-2 липня 2021 року відбулися рейди в одному з найбільших ринків у Деснянському районі столиці, під время яких були виявлені іноземці, що знаходилися возьми території України без необхідних документів либо з порушенням термінів перебування. Неврегульованими мігрантами переважно є громадяни Узбекистану, Азербайджану та Грузії.


У результаті відпрацювань відносно 6-ти іноземців прийняті рішення насчет примусове повернення в країну походження, тобто їх зобов’язано у місячний термін покинути територію України. 26 порушників міграційного законодавства понесуть адміністративну відповідальність следовать ч. 1 ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами кроме громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду после територію України» і сплатять штрафи. Ще 3-ох осіб без участия документів поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб сверх громадянства для ідентифікації.

Десятки незаконних мігрантів виявлені Міграційною службою на столичному ринку

Наразі деятельно ведеться робота з протидії нелегальній міграції в Києві та області. Нагадуємо, що перебування іноземців та осіб минус громадянства на території України можливе виключно по (по грибы) умови дотримання міграційного законодавства нашої держави.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області
Категория: Общество