Разное

Названо перевагу З-400 над головною гордістю американської

Російські зенітно-ракетні комплекси С-400 дешевше аналогічних американських систем, але при цьому перевершують їх. Про це повідомляє CNBC з посиланням на джерела.

Наголошується, що російські системи коштують близько 500 мільйонів доларів. Батарея Patriot Pac-2 обходиться в мільярд доларів, а THAAD коштує приблизно 3 мільярди доларів.

Співрозмовник... ( подробнее )

У США розгледіли межі військової могутності Росії

США здатні протягом декількох місяців після виходу з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) створити крилату ракету наземного базування середньої дальності. Росія навряд чи зможе відповісти на це якими-небудь новими озброєннями, невідомими Сполученим Штатам, пише The Washington Free Beacon.

Американське видання... ( подробнее )

Розсекречений рапорт Жукова про звільнення Польщі

На засіданні робочої групи Російського історичного товариства в Москві вперше представили документ про звільнення Польщі від нацистської Німеччини в січні 1945 року. Про це повідомляє РИА Новости.

Це рапорт командувача військами 1-го Білоруського фронту Георгія Жукова на ім'я Йосипа Сталіна. У ньому Жуков повідомляє про виконання наказу... ( подробнее )

Отримані перші в історії фото з поверхні астероїда

Два японських міні-робота, запущених із зонда «Хаябуса-2», здійснили першу в історії успішну посадку на астероїд і передали вченим фотографії та дані з його поверхні. Про це повідомляє сайт Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA).

Мобільні дослідні роботи MINERVA-II1, кожен з яких важить один кілограм, відокремилися від «Хаябусы-2»... ( подробнее )

Бывшая королева красоты была прикована к постели и даже думаю о самоубийстве, из-за силиконовой груди (фото)

Имплантаты силиконовые имплантаты были разрушены жизни бывшая королева красоты и привело к мысли о самоубийстве.

Как сообщает The Daily Mail, бывшая «Миссис Вирджиния» - 38-летний Бренди " Папа, поставь силиконовые... ( подробнее )

Нобелівську премію з медицини вручать за боротьбу з раком

Нобелівської премії з медицини та фізіології за 2018 рік удостоїлися Джеймс Пі Еллісон (James P. Allison) і Тасуку Хондзе (Tasuku Honjo) за створення протиракової терапії за допомогою інгібування негативної регуляції імунної системи. Обидва вчених вивчали специфічні білки, що пригнічують активацію протипухлинних механізмів. Про це повідомляється... ( подробнее )

Передбачене повне зникнення кави

Фахівці Королівських ботанічних садів Кью (Великобританія) прийшли до висновку, що багато видів кавових дерев вимруть через зміни клімату, поширення хвороб і масштабної вирубки лісів. Про це пише видання Science Alert.

Дослідники підрахували, що з 124 відомих видів кави близько 60 відсотків знаходяться під загрозою зникнення. В деяких регіонах... ( подробнее )

Новый тест прогнозирует риск развития рака молочной железы после многих лет

Ученые из Кембриджского университета разработали уникальный тест, который с высокой степенью точности прогнозировать риск развития у женщин с раком молочной железы – не только в ближайшем будущем, но много лет спустя.

Метод... ( подробнее )

Передбачено перетворення Сонця в кристал

Міжнародна група астрофізиків з США, Великобританії і Канади з'ясувала, що з часом в ядрі білого карлика, який перетвориться Сонце в кінці свого життя, почнуться процеси кристалізації іонів вуглецю і кисню. Цей процес вивільнить значна кількість тепла і зупинить остигання зірки на мільярд років. Стаття дослідників опублікована в журналі Nature.

Білі... ( подробнее )

«Адмірал Кузнєцов» позбувся впав на нього крана

З палуби єдиного російського авіаносця «Адмірал Кузнєцов» прибрали раніше впав на неї кран, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на інформоване джерело.

«Кран прибраний з палуби. На кораблі тривають роботи згідно з планом модернізації», — сказав співрозмовник агентства.

У жовтні на 82-му судноремонтному заводі в селищі Росляково... ( подробнее )