В мире

В Ізраїлі всі силові структури перебувають у підвищеній бойовій готовності

Згідно з заявою уряду Ізраїлю, рішучі дії армії і сил безпеки запобігли порушення кордонів Ізраїлю, продовження заворушень очікується у вівторок.

Ізраїльська армія, поліція і спецслужби переведені в режим... ( подробнее )

Перший китайський авіаносець власного виробництва відправили в плавання

Перший китайський авіаносець власного виробництва вирушив в тестове плавання, повідомляє Центральне телебачення Китаю. Авіаносець покинув свій порт базування в 07.00 за місцевим часом і почав своє тестове плавання.

Другий китайський авіаносець Type 001A, який став першим власного виробництва, був спущений на воду в квітні 2017 року. Його... ( подробнее )

Зростає кількість загиблих палестинців у Газі

За інформацією Міністерства охорони здоров'я Палестини, восьмимісячна палестинська дівчинка Лейла Анвар Гандур померла, надихавшись газом у східному районі сектора Газа.

Кількість загиблих у зіткненнях... ( подробнее )

Facebook зупинив роботу 200 додатків

Згідно із заявою компанії Facebook, дію близько 200 додатків призупинено до тих пір, поки не буде проведено ретельне розслідування, і не з'ясовано, чи був факт зловживання інформацією.

Компанія Facebook,... ( подробнее )

Вина за загибель людей в секторі Газу лежить на ХАМАС - Білий дім

За словами заступника прес-секретаря Білого дому Раджа Шаха, відповідальність за трагічну загибель людей цілком лежить на ХАМАС, який умисно і цинічно провокує таку реакцію влади Ізраїлю.

США покладають... ( подробнее )

Американець дозволив себе катувати, щоб підтримати кандидата на пост глави ЦРУ

Колишній військовослужбовець Тім Кеннеді добровільно піддав себе імітації утоплення, щоб підтримати кандидата на пост глави ЦРУ Джину Хаспел, яку звинувачують у причетності до тортур.

Кеннеді опублікував... ( подробнее )

КНДР приступила до ліквідації ядерного полігону - ЗМІ

За інформацією ЗМІ, супутникові знімки від 7 травня наводять переконливі докази того, що демонтаж випробувального полігону вже йде повним ходом.

Американський сайт 38North з посиланням на супутникові зображення... ( подробнее )

У вівторок РБ ООН проведе екстрене засідання щодо ситуації в секторі Газа

За інформацією прес-служби постійного представництва РФ при ООН, засідання Рада Безпеки ООН щодо ситуації в секторі Газа пройде в 10.00 (17.00 за Києвом) за запитом Кувейту.

Рада Безпеки ООН проведе у... ( подробнее )

В Індії військовий витягнув дівчинку з-під потяга

Військовослужбовець врятував п'ятирічну дитину, який ледь не потрапив під потяг. Інцидент стався на залізничному вокзалі в індійському мегаполісі Мумбаї.

На кадрах видно, як до вирушає складу підбігає жінка з маленькою дівчинкою. Вона встигає застрибнути у вагон, а дитина відпускає її руку і провалюється в просвіт між вагоном і платформою.... ( подробнее )

Вина за загибель людей в секторі Газу лежить на ХАМАС - Білий дім

За словами заступника прес-секретаря Білого дому Раджа Шаха, відповідальність за трагічну загибель людей цілком лежить на ХАМАС, який умисно і цинічно провокує таку реакцію влади Ізраїлю.

США покладають... ( подробнее )