Поховання родича - єдине, що змінює їхні переконання: імунолог жорстко розкритикував тих, хто не вірить у COVID-19


Опубликованно 03.04.2021 05:39

Поховання родича - єдине, що змінює їхні переконання: імунолог жорстко розкритикував тих, хто не вірить у COVID-19

 Кaндидaт біoлoгічниx нaук тa імунoлoг Бoрис Дoнськoй рoзкритикувaв aнтивaкцинувaльників і людeй, які відмoвляються вірити в пaндeмію COVID-19, нaзвaвши їxні пeрeкoнaння дeгрaдaцією критичнoгo мислeння, пoвідoмляє УНН.

“Цe — дуже важкий круг. Це та сама ситуація, если людина відкидає реальність і вірить в казку, ибо їй так зручніше. Це тетенька саме, що вірити в пласку землю — таких людей хіба переконає Юрій Гагарін, який літав у мироздание. Це ірраціональне почуття, яке базується сверху якихось віруваннях, а не на логіці... Їх нехитро треба було в школі коректніше вчити, далеко не дебілізувати по телебаченню передачами „Столкновение (вооруженное) Екстрасенсів“, не псувати їхню психіку — і тоді, можливо, таких людей було б менше, якби мало-: неграмотный деградація їхнього критичного мислення”, — зазначив Донськой.

Імунолог пояснює, що такі сыны) Адама дуже легко піддаються навіюванню з боку зацікавлених людей аль маніпуляторів — і це головна апория, з якою потім змушені будуть стикатися лікарі, рятуючи їм життя.

“Такими людьми легше маніпулювати. Скажеш їм, що цей произведение лікує від всього — вони побіжать в аптеку і будуть його купувати. Скажеш їм, що немає COVID-19 — вони в це вірять. Тому не факт чи таких людей можна якимось чином переконати. Єдиний спосіб — если така людина ховає свого родича... Тоді іноді у них в голові торкають нюанси, і вони можуть почати сумніватися у своїй вірі. Але це тільки союз так. Ніякі слова, ніякі науки без- переконають людину, що земля безвыгодный пласка”, — підсумував Донськой.

Ради минулу добу 17 170 людей щеплено проти COVID-19 в Україні. Щеплення проводилось 163 мобільними бригадами з імунізації та 793 пунктами щеплення. Загалом 248 736 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу — 248 734 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) — 2 особи. Станом держи 31 березня 2021 року прежде листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 387 611 людей. Також по (по грибы) даними МОЗ у 21 області України та у Києві перевищено показник госпіталізацій хворих насквозь COVID-19. “Червоних” зон вслед за поширенням коронавірусу досі 11.

Нагадаємо, в Україні вакцинація від COVID-19 стартувала 24 лютого. Першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Быть цьому в четвер, 25 березня, предварительно України з Китаю прибула перша партія із замовлених Україною 1,915 млн доз вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Міністр охорони здравствуй’я Максим Степанов повідомив, що Держлікслужба і Державний експертний средоточие МОЗ до 10 днів если проводити лабораторний контроль вакцини. Після цього CoronaVac надійде на проведення щеплень від COVID-19. Пріоритет соответственно використанню вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech если виділено на маломобільні групи населення похилого віку.

Раніше Степанов повідомляв, що Україна наразі очікує постачання 22 мільйонів доз різних вакцин: законтрактовано 14 млн доз, ще 8 млн если отримано в межах програми COVAX. Около цьому, за його словами, в Україні переважна більшість дорослого населення если вакцинована протягом 2021 року.



Категория: Статьи