У Польщі оцінили наслідки застосування суперзброї Росією


Опубликованно 30.01.2020 04:57

У Польщі оцінили наслідки застосування суперзброї Росією

Гіперзвуковий ракетний комплекс «Кинджал», здатний вражати цілі на відстані 1,5-2 тисяч кілометрів, у разі свого застосування з Калінінградської області здатний досягти не тільки Польщі, але й «значної частини американських об'єктів у Західній Європі», пише Defence24.pl.

Згідно з даними польського видання, йдеться, зокрема, про «портах і перевалочних пунктах, які можуть бути використані для введення підкріплення з боку НАТО». У публікації наголошується, що бойова частина «Кинджала», яка може бути ядерної, має масу 480 кілограмів, а кругове ймовірне відхилення ракети, що розвиває швидкість понад 10 чисел Маха, становить 10-20 метрів.

Портал додає, що висока швидкість та маневреність «Кинджала» ускладнюють його перехоплення традиційними засобами протиракетної оборони, а наявність такої зброї у Росії в Європі становить загрозу для країн НАТО регіону.

Таким чином у виданні прокоментували перше випробування «Кинджала» в Арктиці, яке відбулося в середині листопада.

У березні 2018 року журнал The National Interest написав, що «Кинджал» не можна вважати «крилатою ракетою, що діє на основі гіперзвукового прямоточного повітряно-реактивного двигуна», відповідно, його не можна назвати гиперзвуковым зброєю, незважаючи на те, що при польоті балістичні ракети прискорюються до гіперзвукових швидкостей.

Високоточний авіаційний ракетний комплекс «Кинджал» вперше був представлений президентом Росії Володимиром Путіним у березні того ж року.

За наявними даними, «Кинджал» є модернізованою версією квазибаллистической одноступеневою керованої твердопаливної ракети 9М723 комплексу «Іскандер», носієм якої виступає надзвуковий всепогодний винищувач-перехоплювач дальнього радіусу Міг-31.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!



Категория: Разное