Пояснена марність «Адмірала Нахімова» в боротьбі з США


Опубликованно 26.11.2019 02:24

Пояснена марність «Адмірала Нахімова» в боротьбі з США

Який зараз перебуває на ремонті атомний крейсер «Адмірал Нахімов» у разі введення в дію ніяк не вплине на баланс сил між ВМФ Росії і ВМС США, вважає полковник у відставці Віктор Литовкин. Про це він сказав в бесіді з Ura.ru.

«У США 11 авіаносних ударних угруповань. У нас — жодної», — зазначив військовий оглядач.

На думку Литовкина, навіть самий потужний крейсер поодинці «погоди не зробить». Він додав, що «Адміралу Нахімову» необхідний ескорт з інших бойових кораблів, які забезпечували б протиповітряну і протикорабельну оборону.

Експерт також зазначив, що значимість флоту вже не так велика для Росії, як для США. «Росія — континентальна держава, а США — океанська. Економіка Сполучених Штатів, до речі, як і економіка Китаю, історично залежить від морських шляхів», — підсумував полковник.

18 жовтня американський журнал Military Watch у матеріалі про модернізацію «Адмірала Нахімова» написав, що після ремонту та переобладнання цей крейсер, ймовірно, буде нести більше гіперзвукового озброєння, ніж будь-який інший надводний корабель цього класу. Видання також припустило, що потенційна можливість загрожувати ворожої авіації і флоту на відстані 400 і 1000 кілометрів відповідно зробить цей крейсер найнебезпечнішим надводним кораблем у складі ВМФ Росії.

Повернення «Адмірала Нахімова» на службу намічено на 2022 рік. Передбачається, що крейсер отримає уніфіковані пускові установки, які можуть здійснювати пуск різних версій ракет «Калібр», «Онікс» і перспективного гіперзвукового «Циркон».Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!Передісторія: У США розповіли про «небезпечному» військовому кораблі Росії



Категория: Разное