Кричали, що люблять "рашку": в центрі Києва побили режисера проекту "Вавилон'13"


Опубликованно 17.05.2019 01:54

Кричали, що люблять

left" data-url="https://www.unian.net/incidents/10507776-krichali-chto-lyubyat-rashku-v-centre-kieva-izbili-rezhissera-proekta-vavilon-13.html">Інцидент стався через те, що режисер поскаржився на російські пісні, що звучали в кафе.Режисерові наклали шви у лікарні / фото: facebook/Юрій ГрузинівВ кафе в центрі Києва напали на відомого документаліста, режисера проекту «Вавилон'13» Юрія Грузинова.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам режисер.

«Я люблю рашку!» - з такими словами мені розбили обличчя на Печерську - чекайте слідчих, ну і тому подібне, до речі, величезний привіт - охоронцю-поліцейському з номером 24963», - написав він.

Грузинов розповів, що інцидент стався в кальянной «Брайтон Біч» у Печерському районі столиці.

Читайте такожПобили, забрали гроші і вивезли в ліс: кримський активіст розповів про затримання

Як уточнив режисер у телефонному коментарі автору сайту "Документи" Олени Коркодим, бійка в кафе виникла через звучної російської музики.

"Юрій Грузинів: Сидимо в кафе, грає російська музика. Один трек, другий, третій, я поклав рюкзак на стіл, за яким ми сиділи. Підійшла офіціантка і в наказовому тоні повідомила, що я повинен прибрати зі столу рюкзак, так як це правило закладу. Я попросив показати, де це записано, мені повідомили, що це негласне правило!» - передала слова Грузинова Олена Коркодим.

У відповідь режисер поскаржився на російські пісні, що звучали в кафе.

«І тут чувак як закричить: «Я люблю рашку!». Я спробував запитати у нього, за що конкретно? Поки я задавав питання, зовсім інший муфлон, з боку врізав мені з розмахом і звалив!» - наголошується в повідомленні.

За словами Юрія Грузинова, після побиття він звернувся в лікарню, де йому наклали шви. Щодо реакції поліції - Юрій Грузинів додав: "Це буде ясно в понеділок".

Нагадаємо, Юрій Грузинів виходець з Росії. Був серед документалістів, які зберегли хроніку подій Революції Гідності. Веде зйомки війни на сході України.

За цикл історико-документальних фільмів про Майдані отримав Шевченківську премію. Співавтор фільму "Перша сотня" про епохальні зміни в країні.

Разом з оператором Ярославом Пилунским був серед перших затриманих представників України під час захоплення Криму силовиками Російської Федерації. Історія звільнення кінематографістів отримала резонанс. Свій перший спільний фільм про Революцію Гідності вавилоновцы назвали "Сильніше, ніж зброя" (2014). Полоненим кінематографістам тоді сказали: "У вас немає зброї? У вас є камера, це сильніше, ніж зброя!".



Категория: Общество