Активісти С14 вигнали ромів і безпритульних з-під Київського вокзалу


Опубликованно 05.12.2018 04:33

Активісти С14 вигнали ромів і безпритульних з-під Київського вокзалу

left" data-url="https://www.unian.net/society/10310733-aktivisty-s14-vygnali-romov-i-bezdomnyh-iz-pod-kievskogo-vokzala.html">Комунальники відмивали і вичищали територію навколо.Працівники комунальних служб прибирають на місці проживання ромів vokzal.org.uaАктивісти організації С14 вигнали з-під південної сторони Київського вокзалу ромів і бездомних, які жили просто на лавочках.

Читайте такожДва роки з першого масштабного ромського погрому: хто і чому відкрив «ящик Пандори»

Про це повідомив активіст Сергій Бондар. Він зняв відеозапис, на якій видно, як працівники комунальних служб чистять місцевість біля церкви з південної сторони вокзалу. Вони відмивають підземний перехід, куди, за словами автора відео, роми ходили в туалет.

На прилавках лежить купа сміття та картонних коробок, на яких розташовувалися члени "табору ромів". На відео видно, що близько двох десятків людей, яких Бондар і називає ромами, стоять осторонь, адже їх попросили піти.

Активіст розповідає, що протягом довгих років тут відбувалися грабежі і заворушення, а правоохоронці ніяк не реагували на події.Категория: Общество