У США визнали катастрофічний стан своїх ВПС


Опубликованно 01.11.2018 02:03

У США визнали катастрофічний стан своїх ВПС

Американська організація Rand спільно з Рахунковою палатою США провела дослідження і встановила, що ВПС США не відповідають вимогам можливих конфліктів майбутнього. Про це пише The National Interest.

Фахівці вивчили дані по попереднім операціям ВПС США і оцінили їх можливості при восьми різних сценаріях, серед яких завоювання переваги в повітрі, нанесення авіаударів та інші. Також вони оцінили шанси при одному з чотирьох гіпотетичних конфліктів, зразок нової холодної війни з Росією чи Китаєм, або ж невеликому регіональному конфлікті.

В результаті експерти прийшли до висновку, що американським військовим практично ніколи не вдавалося виконати завдання зі 100-відсотковим результатом. При тривалому регіональному конфлікті відсоток успішних атак і авіаударів складає всього 62 і 65 відсотків відповідно. В миротворчих операціях ВПС США може забезпечити лише 29 відсотків потреб в галузі розвідки, 40 відсотків — у спецопераціях, 46 відсотків — при бомбардуванні.

Крім цього, у Рахунковій палаті вивчили 13 моделей американських літаків, включаючи B-52, F-22, F/A-18 E/F Super Hornet і AV-8B Harrier. Фахівці заявили, що з 2011 по 2016 рік американським військовим не вдалося досягти необхідних цілей з постачання. Це пов'язано зі складнощами в технічному обслуговуванні літаків.

Для того щоб виправити «серйозні проблеми», ВВС США пропонується спростити конструкцію літаків, щоб знизити час на їх обслуговування. Таким чином американські військові зможуть більше часу приділяти на підготовку і з'явиться більше кваліфікованих пілотів.



Категория: Разное