Симуляцію доброзичливості визнали небезпечною
Опубликованно 01.09.2018 09:33
Дослідження, проведене американським соціологом Арли Рассел Хохшильд (Arlie Russell Hochschild), довело шкоди, якої завдають професії, що вимагають емоційного праці і пов'язані з приховуванням справжніх почуттів. Про це повідомляє BBC News.
Придушення емоцій веде до стресу, вигоряння і неспокою, з'ясувало дослідження. Хохшильд стверджує, що емоційний праця — це робота по створенню певного емоційного образу особи і мови тіла на робочому місці. Генерація емоцій може виражатися по-різному: співробітники приховують негативні переживання, так і симулюють доброзичливість, виконуючи професійні обов'язки. Експерти кажуть, що емоційний праця — це особливість майже всіх професій, пов'язаних із взаємодією з людьми.
Частіше за всіх на вигоряння за надмір емоційної роботи скаржаться бортпровідники. Вони змушені не виявляйте негативних емоцій і завжди зберігати доброзичливість та прихильність до пасажирів.
В березні була знайдена користь пристрасті до саморефлексії. Аналіз минулих невдач може допомогти підвищити продуктивність при розв'язанні нової задачі, та їх критичний опис призводить до зниження рівня «стресового» гормону кортизолу, з'ясували вчені.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!
Категория: Разное