Міноборони показало пуск «Кинджала» з Міг-31К
Опубликованно 20.07.2018 08:18
window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 1056850, width: 600, height: 338, template: 10410, autoplay: "scroll" });ntv.ru
Міноборони Росії виклало на YouTube відео навчального пуску новітньої гіперзвукової ракети «Кинджал» з винищувача Міг-31К. У двохвилинному ролику показаний літак Міг-31К, який у небі супроводжував дальній ракетоносець-бомбардувальник Ту-22М3, також оснащений «Кинджалами».
Всього Повітряно-космічні сили Росії з 2017 року провели понад 350 польотів авіаційної ескадрильї, оснащеної комплексами «Кинджал», передають РИА Новости заяву заступника головнокомандувача ВКС РФ генерал-лейтенанта Сергія Дронова.
При цьому 70 польотів здійснені з дозаправкою літака паливом у повітрі. Крім того, зазначив військовий, у першій декаді липня 2018 роки спільно з екіпажами Дальньої авіації проведено льотно-тактичне навчання з відпрацюванням практичних дій по ураження наземних та морських цілей.
За його словами, в ході навчання детально опрацьовані питання планування, підготовки та спільного застосування авіаційних ракетних комплексів «Кинджал» і далеких ракетоносців-бомбардувальників Ту-22М3, а також винищувального авіаційного прикриття дій авіаційних ударних груп.
Високоточний авіаційний ракетний комплекс «Кинджал» був представлений президентом Росії Володимиром Путіним в березні цього року. За наявними даними, ракета «Кинджал» являє собою модернізовану версію квазибаллистической одноступеневою керованої твердопаливної ракети 9М723 наземного оперативно-тактичного комплексу «Іскандер».
Згодом стали відомі плани по оснащенню «Кинджалами» надзвукових ракетоносців-бомбардувальників Ту-22М3, кожен з яких, на відміну від Мить-31К, повинен отримати не одну ракету, а чотири. Дальність застосування комплексу «Кинджал» у складі Мить-31К перевищує 2000 кілометрів, тоді як у випадку Ту-22М3 — близько 3000 кілометрів.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!
Категория: Разное