У американських F-35 знайшли тисячу дефектів


Опубликованно 16.04.2018 05:56

У американських F-35 знайшли тисячу дефектів

Тільки близько 50 відсотків літаків F-35 Lightning II придатні до експлуатації, а всього в американських винищувачів налічується приблизно тисяча «недозволених недоліків літака», повідомляє Bloomberg з посиланням на доповідь Пентагону.

Інформаційне агентство зазначає, що, порівняно з жовтнем 2014 року, ситуація з числом дефектів (наприклад, на екран шолома пілота F-35 з помилками надходить «життєво важлива» інформація про політ) практично не змінилася, однак знизилася кількість непридатних до роботи літаків.

Bloomberg відзначає, що значна кількість F-35 Lightning II простоюють, очікуючи запчастин від численних підрядників, які не в змозі забезпечити своєчасні поставки необхідних компонентів.

F-35 Lightning II — сімейство малопомітних багатофункціональних винищувачів п'ятого покоління, розробкою і випуском яких з 2001 року займається американська компанія Lockheed Martin. Винищувач випускається в трьох варіантах: A (звичайний для ВПС), B (з укороченим зльотом і вертикальною посадкою) і C (палубний).Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Разное