Педіатри знайшли винних у дитячому ожирінні - ЗМІ


Опубликованно 25.01.2018 01:40

Педіатри знайшли винних у дитячому ожирінні - ЗМІ

Згідно з даними проведеного дослідження, чим більше часу дитина проводить перед телевізором, тим більше він схильний до нездорового харчування.

У зростанні випадків ожиріння у дітей винні телебачення, інтернет та інші канали, по яких поширюється реклама шкідливої їжі, вважають педіатри.

Реформа медицини: людожери діють людяніше

Таку думку вони склали на основі аналізу багатьох досліджень, що проводилися ще з 1980-х років, повідомляє Еспрессо з посиланням на Аcta Paediatrica.

Сучасні діти піддаються величезному впливу засобів масової інформації, у тому числі й інтерактивних — наприклад, у соціальних мережах або іграх. Огляд ряду досліджень впливу ЗМІ на стан здоров'я дітей виявив, що чим більше часу дитина проводить перед телевізором, тим більше він схильний до нездорового харчування.

І це пов'язано не стільки безпосередньо з самим часом, скільки з рекламою їжі або її демонстрацією у фільмах — маленькі діти ще не мають власної думки і не здатні піддати побачене критичного аналізу. Те ж саме відноситься і до реклами в інтернеті.

Діти, замість перегляду телевізора, наприклад, слухають музику, набирають вагу рідше. І у дітей, і у дорослих збільшення часу, проведеного перед телевізором, корелює з погіршенням харчування, зменшенням кількості овочів і фруктів у раціоні. Крім того, як з'ясувалося, 70% дітей 6-8 років вважають, що фаст-фуд корисніше домашньої їжі.

Також діти, які багато часу проводять в соцмережах і на ніч залишають мобільні пристрої в кімнаті, гірше сплять. Неякісний сон вже давно відомий як одна з причин ожиріння.

Ще одна небезпека — розсилки продуктових компаній, які приходять на електронну пошту дитини або в особисті повідомлення в соцмережах. Також такі компанії часто заводять окремі акаунти для реклами своєї продукції.

Раніше повідомлялося, що в Україні працівники швидкої допомоги проводять масову акцію протесту проти медреформи.З 20 по 24 листопада автомобілі швидкої допомоги щодня зупинятися рівно в 12.00 і включати світлові і звукові сигнали.



Категория: В мире