Верховний суд США дозволив виконання імміграційного указу Трампа


Опубликованно 11.01.2018 00:02

Верховний суд США дозволив виконання імміграційного указу Трампа

Рішення Верховного суду носить тимчасовий характер - до остаточного розгляду позовів, поданих проти указу, проте натякає на те, що суд вважає адміністрацію має право накладати містяться в указі обмеження.

Верховний суд США дозволив адміністрації Дональда Трампа повну реалізацію всіх положень указу імміграції, забороняє, зокрема, в'їзд громадян шести країн, йдеться в рішенні суду.

У США Флінн визнав провину і буде співпрацювати з "справі РФ"

Суд висловився за реалізацію указу 7 голосами проти 2. Рішення носить тимчасовий характер — до остаточного розгляду позовів, поданих проти указу, проте натякає на те, що суд вважає адміністрацію має право накладати містяться в указі обмеження.

Раніше суди нижчої інстанції ухвалювали, що громадяни шести країн, які можуть обґрунтувати свою родинний зв'язок з громадянином США, все ж можуть в'їхати на американську територію, але Верховний суд з цим не погодився. Позови проти указу слухаються в апеляційних судах Каліфорнії і Віргінії.

Нині діє заборона стосується громадян Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі і Чаду. Також Трамп окремо заборонив в'їзд громадянам КНДР і чиновникам Венесуели.

Президент США Дональд Трамп 6 березня підписав новий указ, який ввів тимчасову заборону на в'їзд в США для громадян шести країн Близького Сходу і Північної Африки з переважно мусульманським населенням, які, за американськими даними, надають допомогу терористам або де терористи знаходять собі притулок. Однак незабаром суд припинив дію цього указу.

Перший аналогічний указ Трамп підписав 27 січня, тобто через тиждень після своєї інавгурації. У ньому в "чорний список" було включено сім держав, у тому числі Ірак, який у другій версії був з нього виключений. Перший указ був також призупинено судом.Категория: В мире