У США заявили про низку військових варіантів вирішення конфлікту з КНДР
Опубликованно 05.11.2017 00:46
За словами глави Пентагону Джеймса Мэттиса, США ніколи не визнають Північну Корею ядерною державою, "це особливо складно уявити в ситуації з незаконними пусками в останні один-два роки".
США як і раніше прихильні до дипломатичного вирішення питання з Північною Кореєю, але є і ряд військових варіантів, заявив глава Пентагону Джеймс Мэттис за підсумками його переговорів з південно-корейським колегою Сон Еном Му.
Чергове випробування ракети в КНДР: реакція у світі
"Наші військові варіанти, як я вже згадував, покликані підкріпити зусилля наших дипломатів по створенню стримує позиції і денуклеаризації Корейського півострова", — сказав генерал, його слова наводить прес-служба Пентагону в документі, що надійшов у розпорядження РИА Новости.
І продовжив, що, при всьому при цьому, "ми повинні визнати реальність, що це режим, режим Кім (Чен Ина), на північ від демілітаризованої зони, загрожує миру і стабільності і, безумовно, прямо спрямований проти народу Республіки Кореї".
Тому, "щоб стримати таку загрозу потрібно передбачити військові варіанти (вирішення проблеми), безліч різних військових варіантів, які реально зменшили б цю загрозу, звели її до мінімуму. І так, у нас є ці варіанти", — сказав він.
Крім того, за словами глави Пентагону, США ніколи не визнають Північну Корею ядерною державою, це особливо складно уявити в ситуації з незаконними пусками в останні один-два роки.
"Я не можу уявити в світі почастішали незаконних дій Кім (Чен Ина), після всього пережитого і спостережуваного протягом цього року-двох такі умови, при яких Сполучені Штати зможуть взяти Північну Корею як ядерної держави," — заявив генерал.
Візит Мэттиса в Сеул розпочався 27 жовтня. Консультації військових відомств проходять напередодні візиту в Південну Корею президента США Дональда Трампа.
Раніше директор ЦРУ Майк Помпео заявив, що Північна Корея знаходиться на шляху досягнення поставленої Пхеньяном мети — здійснення ядерного ракетного удару по США.
Останнім часом протистояння Пхеньяну і Вашингтона загострилося на тлі військових навчань США і Південної Кореї, спрямованих на відпрацювання удару по КНДР у разі війни. В даний час в Південній Кореї розміщені близько 28 тисяч американських солдатів під приводом загрози КНДР. Пхеньян, у свою чергу, побоюється загрози з боку США і нарощує свій ядерний і ракетний потенціал, незважаючи на жорсткі санкції РБ ООН.
Категория: В мире