Mercedes-Benz показав на відео високотехнологічний завод майбутнього


Опубликованно 12.01.2019 01:48

Mercedes-Benz показав на відео високотехнологічний завод майбутнього

Компанія Mercedes-Benz опублікувала шестихвилинний презентаційний відеоролик і розкрила подробиці про Factory 56 — новому виробничому майданчику марки в німецькому Зіндельфінгені.

Будівництво комплексу Factory 56, який в компанії називають «найсучаснішим у світі заводом з виробництва автомобілів», завершиться в 2020 році. На площі 220 тисяч квадратних метрів будуть збирати нове покоління S-Class, моделі електричного суббренду EQ і роботизовані таксі. Перший камінь у фундамент нового заводу був закладений у лютому 2018 року. Процес його закладки відбувався в електронному форматі. Ймовірно, таким чином в компанії хотіли підкреслити унікальність нового підприємства.

Всіма процесами на заводі буде керувати штучний інтелект. Повна оцифровка підприємства дозволить відмовитися від паперової документації. Комплекс обладнують автономної транспортної лінією і підключать до єдиної інформаційної платформи, яка об'єднує виробничі відділи, постачальників компонентів і кінцевих покупців. Останні зможуть спостерігати за виготовленням своїх автомобілів онлайн і вносити зміни в їх конфігурацію навіть на останніх хвилинах складання. Всі необхідні компоненти до місць складання будуть доставляти візки, підключені до інтелектуальної системі відвантаження, що збирає дані про функціонування всього підприємства і автоматично відправляє необхідні матеріали у відповідні зони. До загальної мережі підключать та інструменти. У загальній складності на Factory 56 працюватиме 300 автономних транспортних систем.

Електроенергією комплекс забезпечать встановлені на даху сонячні батареї, здатні щорічно генерувати 5000 МВт·год. Це дозволить зробити виробництво повністю СО2-нейтральним.

Джерело: Mercedes-BenzКатегория: Авто