Honda відмовиться від дизелів в Європі


Опубликованно 12.01.2019 01:03

Honda відмовиться від дизелів в Європі

Honda припинить продажу дизельних автомобілів в Європі до 2021 року. На зміну їм прийдуть повністю електричні та гібридні моделі, частка яких до 2025 року складе дві третини від загального обсягу продажів.

Дизельні автомобілі марки зникнуть з ринку європейського разом з Honda Civic нинішнього покоління, пише Automobile News Europe з посиланням на виконавчого директора британського підрозділу марки Дейва Ходжетта. Виробництво автомобілів завершиться в 2021 році. Зараз на європейському ринку Honda Civic пропонується з турбодизелем 1.6 i-DTEC (120 л. с.) і девятиступенчатым «автоматом». При зміні поколінь «дизель» зникне з моторної гами моделі.

За словами Ходжетта, до 2025 року дві третини всіх представлених в Європі автомобілів Honda будуть електрифікованими і процес заміщення «дизелів» розпочався. Дизельного двигуна вже позбулися кросоверы HR-V та CR-V. Гібридна версія останнього вийде на європейський ринок в березні 2019 року. Гібридні HR-V та CR-V оснастять системою Honda i-MMD (Intelligent Multi-Mode Drive).

Найближчим часом електрифікована модифікація з'явиться у всіх моделей марки. Крім того, в наступному році компанія представить серійний електрокар, створений на основі концепту Honda Urban EV, який дебютував у вересні 2017 року на автошоу у Франкфурті.

При цьому виробництво дизельних моторів 1.6 i-DTEC в Англії збережеться. Вони як і раніше будуть використовуватися в автомобілях, які поставляються за межі Європейського Союзу. Наприклад, в Індію, Таїланд і Філіппіни. Для цих країн Honda CR-V нового покоління комплектують таким мотором. Там діють норми дозволяють продавати автомобілі з дизельними двигунами без складних систем очищення вихлопу.Категория: Авто