Головний сервісний центр МВС запустив послугу перевірки реєстрації транспортних засобів


Опубликованно 11.01.2019 04:21

Головний сервісний центр МВС запустив послугу перевірки реєстрації транспортних засобів

Нова послуга доступна на сайті ГСЦ МВС та надається безкоштовно. Вона буде особливо корисна компаніям, які займаються перевезеннями або здають в оренду автомобілі.

Новий онлайн-сервіс перевірки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів презентував Головний сервісний центр МВС. «Ми раді запропонувати сервіс, який буде корисний не тільки громадянам, але й бізнесу. Можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу убезпечить ринок від шахрайства при отриманні транспортних послуг, при найманні працівників на роботу, каршеринге, покупку авто і інших ситуаціях», - заявив начальник Головного сервісного цента МВС Владислав Криклій.

Для того, щоб перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу онлайн, досить ввести серію і номер у відповідні поля. Програма автоматично звіряє ці дані з Єдиним реєстром МВС зареєстрованих транспортних засобів та їх власників. Якщо даний документ є в реєстрі, на екрані з'явиться вся інформація, зазначена у бланку свідоцтва за винятком особистих даних власника. Як уточнили в Головному сервісному центрі, можна перевірити реєстраційні свідоцтва усіх транспортних засобів, починаючи з 2013 року. Інформація буде оновлюватися щомісяця.Категория: Авто