Понад 53 тис. киян обстежувалися за час дії проекту «Доктор у Вашому будинку» – КМДА


Опубликованно 10.01.2019 05:09

Понад 53 тис. киян обстежувалися за час дії проекту «Доктор у Вашому будинку» – КМДА

left" data-url="https://www.unian.net/kiev/10380459-bolee-53-tys-kievlyan-obsledovalis-za-vremya-deystviya-proekta-doktor-v-vashem-dome-kgga.html">В рамках проекту кожен бажаючий може безкоштовно пройти медичне обстеження в наметах з написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені у всіх районах міста.Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

З початку дії проекту «Доктор у Вашому домі» здійснені 53 044 обстежень, а за минулий тиждень – 1368 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«За результатами обстежень 952 людини з 1368 мають надлишкову вагу, у 684 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, 181 людини – високий рівень цукру крові, а у 3729 чоловік – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що в рамках проекту кожен бажаючий може безкоштовно пройти медичне обстеження в наметах з написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені у всіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації з приводу стану здоров'я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру і холестерину в крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«В склад бригад входять лікар і медсестра первинної ланки і вузькопрофільні фахівці. Вони виїжджають до соціально незахищеним сім'ям або людям, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, щоб отримати допомогу», – наголосив Микола Поворозник.

За його словами, минулого тижня здійснено 114 виїздів мультидисциплінарних бригад.Категория: Общество