Volkswagen відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння


Опубликованно 10.01.2019 01:51

Volkswagen відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння

У Volkswagen AG заявили про завершення виробництва бензинових і дизельних автомобілів, і про масштабну електрифікації модельного ряду. Наступне покоління моделей з ДВС, випуск яких почнеться з 2026 року, буде останнім.

З такою заявою глава стратегічного планування марки Volkswagen Міхаель Йост виступив на щорічній галузевій конференції в німецькому Вольфсбурзі. «Наші колеги працюють над останньою платформою для автомобілів, які не є нейтральними з точки зору викидів CO2. Ми поступово зменшимо використання двигуни внутрішнього згоряння до абсолютного мінімуму», - заявив Йост, додавши, що навіть після 2050 року деякі бензинові і дизельні моделі збережуться. Їх постачатимуть в регіони з недостатньо розвинутою зарядної інфраструктурою.

Свої перші електричні моделі Volkswagen виведе на ринок у наступному році. Через рік у Німеччині розпочнеться виробництво хетчбека Neo, а до 2020 року на двох заводах в Китаї - моделей лінійки ID.

На електрифікацію модельного ряду і розробку автономних транспортних засобів в найближчі п'ять років концерн витратить 50 мільярдів доларів. У загальній складності VW планує до 2030 року випустити понад 300 електрифікованих або повністю електричних моделей автомобілів, мікроавтобусів і вантажівок.Категория: Авто