В будинок киян, які перекривали Харківське шосе, повернули світло (відео)


Опубликованно 09.01.2019 07:27

В будинок киян, які перекривали Харківське шосе, повернули світло (відео)

left" data-url="https://www.unian.net/society/10320150-v-dom-kievlyan-kotorye-perekryvali-harkovskoe-shosse-vernuli-svet-video.html">Між енергетичною компанією та приватною фірмою погодили графік виплати боргу.

Сьогодні, 31 жовтня, після обіду в компанії, яка постачає електроенергію, зібралися члени ОСББ, приватної фірми та енергетики, щоб домовитися про постачання електроенергії двом відключеним багатоповерхівок на Харківському масиві.

Енергетики заявили, що повернуть світло, але тоді, коли їм оплатять хоча б частину боргу – близько 250 тисяч гривень. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожУ Ахметова пояснили, чому залишили без світла протестувальників з Харківського шосе

"Зараз досягнуто попередню згоду на оплату частково заборгованості вже сьогодні "БУДИНОК Сервісом 19" і складання графіка заборгованості", - повідомив директор з продажу ПАТ "ДТЕК Київські електромережі" Віктор Мельников.

Світло включили, а мітингувальники, які півдня блокували рух Харківським шосе, розійшлися. Приватну фірму енергетики зобов'язали погасити борг до липня наступного року.

З тих пір, як будинок побудували, світло постачають з тимчасового угоди, адже документи на багатоповерхівку досі оформлені неналежним чином. Спочатку будинок не мав адреси, тепер щороку виникають проблеми з постачанням комунальних послуг, і кожен рік жителі виходять мітингувати.Категория: Общество