Названа смертельна небезпека фізичних навантажень


Опубликованно 06.12.2018 07:03

Названа смертельна небезпека фізичних навантажень

Вчені Університету Британської Колумбії з'ясували, що спортсмени уразливі для серцево-судинних захворювань, незважаючи на постійну фізичну активність. Це підтверджує результати попередніх досліджень, згідно з якими у людей, які піддаються постійним навантаженням, збільшується ризик передчасної смерті. Про це повідомляється в прес-релізі MedicalXpress.

Фахівці проаналізували дані про 798 атлетах у віці 35 років і старше, які займалися середньою і високою фізичною активністю три дні в тиждень мінімум. Добровольці відповіли на ряд запитань про здоров'я, сімейної медичної історії і заняттях спортом. Учасникам також виміряли кров'яний тиск та провели коронарну ангіографію.

В результаті у 94 осіб виявили ознаки серцево-судинних захворювань, а у 10 — тяжкі порушення функцій коронарної артерії без прояву симптомів.

Хоча показано, що фізична активність допомагає профілактиці розладів серця, раку та депресії, надмірні навантаження можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю. Вчені радять регулярно консультуватися з лікарем.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!Категория: Разное