Корабель ФСБ став жертвою зламався китайського двигуна


Опубликованно 06.12.2018 07:03

Корабель ФСБ став жертвою зламався китайського двигуна

Прикордонний сторожовий корабель «Бездоганний» проекту 22460, побудований суднобудівної фірмою «Алмаз» ФСБ Росії, отримає заміну дизеля, виробленого в Китаї, з-за виниклих несправностей. Про це Mil.Press FlotProm повідомили компетентні джерела.

За словами одного зі співрозмовників видання, поломка дизельного двигуна сталася наприкінці серпня цього року. «Заклинило колінчастий вал, провернуло вкладиші, також течуть 30 відсотків форсунок», — сказав джерело.

Ще один співрозмовник повідомив, що в даний час фахівці підприємства чекають двигун, яким замінять несправний. «Планується, що на "Алмаз" привезуть новий дизель для "Бездоганного", поміняють несправний агрегат, після чого корабель вийде в море. Його планують здати в термін», — розповіло джерело.

Спочатку сторожовики проекту 22460 оснащували німецькими дизелями MTU 16V4000M73L. Пізніше з-за санкцій виробник перейшов на китайські двигуни CHD622V20CR.

Корабель «Бездоганний» проекту 22460 (шифр «Мисливець») заклали в травні 2017-го і спустили на воду в квітні 2018 року. Контракт на будівництво двох таких кораблів «Алмаз» уклав з ФСБ Росії в 2014-м.

Кораблі проекту 22460 розроблені в «Північному проектно-конструкторському бюро». Призначені для охорони державного кордону та територіальних вод, а також для боротьби з тероризмом і піратством.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!Категория: Разное