Прототип нової Toyota Supra потрапив в аварію на Нюрбургринзі


Опубликованно 06.12.2018 02:27

Прототип нової Toyota Supra потрапив в аварію на Нюрбургринзі

Прототип відродженої Toyota Supra потрапив в аварію на «Північній петлі» Нюрбургрінга. Під час тестового заїзду купе врізалося в правий відбійник на фінальному ділянці під назвою D?ttinger H?he, який автомобілі проходять на максимальній швидкості.

Фото розбитого прототипу нової Supra опублікував Carscoops. «З незрозумілих причин автомобіль втратив керування, врізався в правий відбійник і зупинився на лівій стороні треку. Водій не постраждав. У прототипу сильно пошкоджена задня підвіска і права передня частина кузова. Автомобіль довелося відвозити на евакуаторі», - повідомив виданню неназваний свідок аварії.

Вперше нова Toyota Supra показалася на публіці під час Фестивалю швидкості в Гудвуді. Закамуфльований прототип купе в червоно-білих кольорах Toyota Gazzo Racing піднявся на пагорб в «бойовому» режимі. Місце пілота займав Хервиг Даеннес, штурмана - головний інженер проекту Toyota Supra Тетсуя Тада.

Купе Toyota Supra нового покоління розроблено технічне партнерство з BMW, побудована на одній платформі з новим Z4 і оснащене преселективною коробкою передач і повним приводом. За попередньою інформацією, моторну гамму нової Supra складуть 2.0-літрова «турбочетвірка» потужністю трохи більше 260 л. с. і 3.0-літровий наддувний «шістка» потужністю 335 к. с. Споряджена маса відродженого купе - менше 1500 кг, приблизно на 15 кг легше, ніж що випускалися в 1990-х роках четверте покоління моделі і на 250 кг важче Toyota GT86.

Прем'єра Toyota Supra 2019 модельного року, під кодовою назвою A90, відбудеться на початку жовтня на автосалоні в Парижі. Купе надійде В продаж в першій половині 2019 року.Категория: Авто