Кличко закликав чиновників якнайшвидше повернути киянам гарячу воду


Опубликованно 05.12.2018 04:33

Кличко закликав чиновників якнайшвидше повернути киянам гарячу воду

left" data-url="https://kiev.unian.net/10286646-klichko-prizval-chinovnikov-poskoree-vernut-kievlyanam-goryachuyu-vodu.html">Він нагадав, що місто знаходиться фактично в блокаді протягом 4 останніх місяців - з тих пір Києву не постачають газ. Отже, близько 3 тисяч будинків на сьогодні не мають гарячої води.Кличко закликав чиновників якнайшвидше повернути киянам гарячу воду / kyivcity.gov.ua

Я сподіваюся, всі сторони розуміють серйозність ситуації з відсутністю гарячого водопостачання та наближенням опалювального сезону в столиці і нарешті почнуть діяти по-державному.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київської міської ради.

"Найбільше сьогодні хвилює і міську владу, і киян – майбутній початок опалювального сезону. Тепло і гаряча вода у домівках мешканців столиці", - сказав Кличко.

Він нагадав, що місто знаходиться фактично в блокаді протягом 4 останніх місяців - з тих пір Києву не постачають газ. Отже, близько 3 тисяч будинків на сьогодні не мають гарячої води.

"Нам скоро починати опалювальний сезон. Всі говорять про допомогу Києву у вирішенні цього питання. Зараз я хотів би, щоб профільний заступник Петро Пантелєєв доповів депутатам і киянам про те, які кроки робить міська влада для того, щоб угоду з «Нафтогазом» було підписано. І від кого це залежить, - підкреслив мер. - Я сподіваюся, всі сторони розуміють серйозність ситуації і нарешті почнуть діяти по-державному", - підсумував він.

Петро Пантелєєв повідомив, що напрацьований текст мирової угоди з НАК «Нафтогаз», який зараз узгоджують всі зацікавлені сторони.

«10 жовтня, після засідання суду, ми зможемо підписати цю мирову угоду, і тоді - відновити постачання гарячої води та розпочати опалювальний сезон. Навіть у таких складних умовах ми змогли уникнути надзвичайних ситуацій», - повідомив Петро Пантелєєв.Категория: Общество