США перестануть боятися Росію через вимирання і зубожіння населення


Опубликованно 09.11.2018 00:27

США перестануть боятися Росію через вимирання і зубожіння населення

Росія в 2025-2035 роках навряд чи буде представляти для Сполучених Штатів таку ж загрозу, як Китай, заявив в Дюкском університеті (Північна Кароліна), голова Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал КМП Джозеф Данфорд. Виступ самого високопоставленого американського офіцера перед студентами програми «Вища американська стратегія», присвяченій розробці питань національної безпеки, транслював інформаційний портал Пентагону DVIDS.

Причиною того, що США можуть перестати сприймати Росію як загрозу, генерал назвав демографічні та економічні фактори. «Там (у Росії ) знижуються демографічні і економічні показники», — сказав Данфорд.

Генерал зазначив, що, на відміну від Росії, у КНР більше можливостей для нарощування потенціалу. «Думаю, наступні 20-30 років треба розглядати Китай як загрозу», — уклав Данфорд.

У листопаді керівник Центру міжнародної безпеки, дійсний член РАН Олексій Арбатов заявив, що Росія програє в результаті можливого виходу США з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).

У жовтні гендиректор корпорації «Тактичне ракетне озброєння» (КТРВ) Борис Обносів визнав, що санкції мають вплив на підприємства ВПК Росії.Категория: Разное