В Україні відкрився перший mcdonald's на АЗС


Опубликованно 07.11.2018 03:31

В Україні відкрився перший mcdonald's на АЗС

На території автозаправного комплексу KLO в Києво-Святошинському районі відкрився перший в Україні ресторан mcdonald's на АЗС.

Проект реалізований в рамках глобальної програми корпорації mcdonald's - «Масштаб заради добра». Спільний об'єкт розташований на території автозаправного комплексу в Софіївській Борщагівці. Площа закладу складає майже 400 м. кв. Зал розрахований на 69 відвідувачів, а на літній терасі передбачено 170 місць. Над оформленням прилеглої території працюють десять кращих українських графіті-художників, чиї мурали прикрашають Київ. Завершений арт-об'єкт буде представлений в кінці жовтня.

Як підкреслили в прес-службі мережі KLO, це перший ресторан mcdonald's, який буде частково працювати на сонячній енергії. Для цього на даху закладу встановили близько сотні сонячних панелей, які дозволять економити до 25% електроенергії. За словами генерального директора компанії mcdonald's в Україні Гжегожа Хмелярского, створення енергоефективних ресторанів та впровадження інноваційних рішень є одним з пріоритетних для корпорації напрямків. Обігрів та освітлення більшості ресторанів мережі здійснюється виключно з використанням енергоефективного обладнання.

Тема відновлюваної енергії близька і мережі KLO. Як зазначив співвласник мережі В'ячеслав Стешенко, сонячні електростанції, геліосистеми та альтернативні джерела теплової енергії використовуються на АЗС мережі протягом 10 років.Категория: Авто