Європейське космічне агентство похвалило якість впав «Союзу»


Опубликованно 07.11.2018 02:48

Європейське космічне агентство похвалило якість впав «Союзу»

Європейське космічне агентство (EKA) готовий надати Росії будь-яку підтримку, яка буде потрібно для розслідування причин аварії ракети-носія «Союз-ФГ». Про це йдеться в листі глави ЄКА Йохана-Дітріха Вернера, опублікованому на сайті Роскосмосу.

Також в ЄКА відзначили надійність «Союзів», що дозволила зберегти життя космонавтів. «Безпечне повернення екіпажу підтверджує надзвичайну надійність транспортної системи "Союз" і її критичну значимість для всього партнерства за програмою МКС. Подія сьогодні продемонструвало надзвичайну злагоджену роботу пошуково-рятувальних груп, які зробили все необхідне для Олексія Овчинина і Ніка Хейга», — підкреслив Він.

Раніше джерело в галузі розповів агентству «Інтерфакс», що причиною аварії ракети-носія «Союз» могли стати погані кріплення центрального блоку прискорювача.

11 жовтня, під час запуску пілотованого корабля «Союз» з Байконура на 119-й секунді польоту сталося відключення двигунів другого ступеня при відділенні бічних блоків першого ступеня від центрального блоку другого ступеня. Потім спрацював аварійний маяк, корабель розділився на відсіки і випустив парашут. Екіпаж здійснив аварійну посадку і приземлився в Казахстані.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;Категория: Разное