У Парижі презентують гібридний Citroen C5 Aircross


Опубликованно 07.11.2018 01:08

У Парижі презентують гібридний Citroen C5 Aircross

Компанія Citro?n анонсувала світову прем'єру гібридної модифікації флагманського кросовера C5 Aircross на прийдешньому автосалоні в Парижі. Серійне виробництво новинки планують почати в другому півріччі 2019 року.

Від стандартної машини, яка також буде виставлена на стенді Citro?n в Парижі, модифікацію Plug-In Hybrid PHEV e-AWD можна відрізнити за «бойовій розмальовці» кузова, синім акцентам, шильдіку на кормі і зарядного лючку на лівому борту.

Ніякої технічної інформації про повноприводному гібриді компанія не надала, пообіцявши «більший комфорт завдяки її універсальності та режиму з нульовим викидом». Раніше був заявлений пробіг на електротязі в 60 км і можливість заряджання АКБ від електромережі. Силова установка гібридного кросовера складається з 200-сильного ДВС і двома електромоторами (по одному на кожну вісь). Сумарна потужність - 300 к. с. Акумуляторна батарея може заряджатися під час гальмування автомобіля в режимі рекуперації енергії, або під час їзди при використанні звичайного мотора (ДВЗ) у режимі примусової зарядки.

Європейську версію флагманського кросовера Citroen C5 Aircross компанія представила в травні цього року, тоді як світова прем'єра моделі відбулася в 2017 році на автошоу в Шанхаї. У Китаї кросовер продається вже рік.

Моторну лінійку європейського C5 Aircross склали бензинові і дизельні мотори потужністю від 130 л. с. до 180 л. с., що працюють в парі з 8-ступінчастою АКПП серії EAT8. Виробництво кросовера для європейського ринку налагодять на домашньому майданчику Citro?n.Категория: Авто