Офіціант запустила тортом в обличчя відвідувачці: в ресторані Києва прокоментували інцидент (відео)


Опубликованно 06.11.2018 07:12

Офіціант запустила тортом в обличчя відвідувачці: в ресторані Києва прокоментували інцидент (відео)

left" data-url="https://www.unian.net/society/10319718-oficiant-zapustil-tortom-v-lico-posetitelnice-v-restorane-kieva-prokommentirovali-incident-video.html">У ресторані кажуть, що у офіціанта не витримали нерви, тому він і "впоров" тортом в обличчя відвідувачці.Офіціант в ресторані Києва запустила тортом в обличчя відвідувачціУ столичному ресторані Guramma Italiana офіціант запустив тортом клієнтці в обличчя.

Чоловік, який представився керівником ресторану Валентином, підтвердив, що такий випадок дійсно був, передає УП.Життя.

"Безпрецедентний випадок, це було хамство з боку гостей, у хлопців не витримали нерви, і ось так вони захищали свою честь. Дівчата побачили, що їх знімають, і пішли", – пояснив він.

Читайте такожПісля скандалу з тортом психолог порадила ввести психіатричну перевірку для вчителів

Думки користувачів під відео розділилися. Одні підтримують офіціантів, інші обурюються їх поведінкою, а частина засумнівалася, не піар це самого ресторану.

Нагадаємо, в київському ресторані офіціант запустила тортом в обличчя однієї з відвідувачок. Відео інциденту на своїй сторінці в Instagram опублікував хореограф-постановник Річард Горн. З-за чого почався конфлікт, незрозуміло, але, за словами Горна, дві відвідувачки вели себе зухвало.

На відео видно, як дві жінки кричать на двох офіціантів, один з них не витримав і запустила тортом в обличчя відвідувачці. Другий офіціант взяв блюдо зі столу і перекинув його на її подругу. Після цього співробітники установи пішли, а відвідувачки почали вимагати адміністратора.Категория: Общество