Мешканці Солом'янського, Святошинського та Голосіївського районів отримають нову лікарню швидкої допомоги


Опубликованно 05.11.2018 03:24

Мешканці Солом'янського, Святошинського та Голосіївського районів отримають нову лікарню швидкої допомоги

left" data-url="https://kiev.unian.net/10318443-zhiteli-solomenskogo-svyatoshinskogo-i-goloseevskogo-rayonov-poluchat-novuyu-bolnicu-skoroy-pomoshchi.html">За чотири роки в Києві реконструювали і відремонтували 30 відділень у різних лікарнях міста.Микола Поворозник під час перевірки робіт з реконструкції лікарні / фото kyivcity.gov.ua

На правому березі столиці буде побудована лікарня швидкої медичної допомоги. Вона з'явиться на базі Київської міської клінічної лікарні № 6.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час перевірки робіт з реконструкції лікарні, повідомляється на офіційному сайті КМДА.

За його словами, архітектурний проект лікарні «Правобережна» буде готовий вже до кінця року. Лікарня швидкої допомоги буде обслуговувати мешканців Солом'янського, Святошинського та Голосіївського районів, а це – понад мільйон киян.

«Правильно буде створити подібний медичний заклад і на правому березі. В лікарні № 6 є всі можливості для цього і всі фахівці. Тому ми ухвалили рішення про створення на її базі центру швидкої допомоги. Це потрібно для того, щоб була забезпечена максимальна доступність, швидкість і якість послуг для жителів міста», – заявив Микола Поворозник.

Читайте такожУ 2019 році у київських школах та дитсадках будуть підключені камери відеоспостереження – КМДА

Він зазначив, що тільки у цьому році на охорону здоров'я в бюджеті міста передбачено майже 9 млрд грн, що на 600 млн грн більше, ніж у минулому році. За чотири роки в Києві реконструювали і відремонтували 30 відділень у різних лікарнях міста. Ще 20 відділень планується відкрити після капітального ремонту цього року. Повністю переобладнано і капітально відремонтовано 2 пологових будинки.

«За два роки в лікарні № 6 був здійснений капітальний ремонт приміщень реанімації та відкрито відділення невідкладної екстреної допомоги на суму 2 млн 100 тис. грн та закуплено сучасне медичне обладнання на суму понад 16 млн грн. Крім того, в серпні цього року лікарня отримала сучасне обладнання для відділення травматології. Нове обладнання суттєво покращить надання травматологічної допомоги жителям р. Києва. Загалом, в лікарні функціонує 9 клінічних відділень на 460 ліжок, 9 параклінічних відділень і травмпункт», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, лікарня «Правобережна» стане єдиною у столиці, яка буде надавати екстрену медичну допомогу і дорослим, і дітям.Категория: Общество