В Ізраїлі всі силові структури перебувають у підвищеній бойовій готовності


Опубликованно 15.09.2018 01:16

В Ізраїлі всі силові структури перебувають у підвищеній бойовій готовності

Згідно з заявою уряду Ізраїлю, рішучі дії армії і сил безпеки запобігли порушення кордонів Ізраїлю, продовження заворушень очікується у вівторок.

Ізраїльська армія, поліція і спецслужби переведені в режим підвищеної готовності на тлі масштабних палестинських заворушень, повідомила канцелярія прем'єр-міністра країни Біньяміна Нетаньяху.

Протести і вбивства на кордонах Гази: кадри із зони зіткнень

Він провів нараду з головами силових структур після того, як в ізраїльських військових зіткненнях з учасниками багатотисячних протестів на кордонах сектора Газа загинули більше 50 палестинців, понад 2,7 тисячі отримали поранення.

"Прем'єр-міністр Нетаньяху підкреслив, що рішучі дії армії і сил безпеки запобігли порушення кордонів Ізраїлю", — повідомила канцелярія голови уряду.

"Армія оборони Ізраїлю, Загальна служба безпеки і поліція переведені в режим підвищеної готовності", — сказано в прес-релізі.

Продовження заворушень очікується у вівторок, коли палестинці відзначатимуть 70-ту річницю Накба — національної катастрофи, початку окупації і поневірянь сотень тисяч арабських біженців.Категория: В мире