Facebook зупинив роботу 200 додатків


Опубликованно 13.09.2018 04:05

Facebook зупинив роботу 200 додатків

Згідно із заявою компанії Facebook, дію близько 200 додатків призупинено до тих пір, поки не буде проведено ретельне розслідування, і не з'ясовано, чи був факт зловживання інформацією.

Компанія Facebook, що володіє найбільшою соціальною мережею в світі, призупинила дію близько 200 додатків в рамках розслідування випадків можливого зловживання даними користувачів, розпочатого після скандалу з британською фірмою Cambridge Analytica.

Facebook в Італії: тримайся подалі, щоб не зійти з розуму

"До теперішнього часу ми вивчаємо тисячі додатків, дію близько 200 з них призупинено до тих пір, поки ми не проведемо ретельне розслідування, і не з'ясуємо, чи був факт зловживання інформацією з їх боку", — йдеться в заяві компанії.

Скандал навколо Facebook розгорівся в березні поточного року. Тоді газета New York Times повідомила, що співпрацювала з Дональдом Трампом під час його передвиборної кампанії фірма Cambridge Analytica незаконно отримала дані 50 мільйонів користувачів соціальної мережі. Викладач Кембриджського університету Олександр Коган заявив, що через створене ним додаток на платформі соцмережі This is your digital life передав дані про користувачів Facebook третім особам, включаючи Cambridge Analytica. У квітні Facebook повідомив, що Cambridge Analytica помилково були передані дані 87 мільйонів її користувачів, в основному зі США.

Після скандалу засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія вивчить всі додатки, які мали доступ до великих обсягів інформації користувачів до того, як у 2014 році компанія значно скоротила доступ до своїх даних. Крім того, передбачалося провести комплексний аудит додатків, на яких помічена "підозріла активність", а також "відстороняти розробників, які відмовляться від ретельного аудиту".Категория: В мире