Вина за загибель людей в секторі Газу лежить на ХАМАС - Білий дім


Опубликованно 13.09.2018 04:04

Вина за загибель людей в секторі Газу лежить на ХАМАС - Білий дім

За словами заступника прес-секретаря Білого дому Раджа Шаха, відповідальність за трагічну загибель людей цілком лежить на ХАМАС, який умисно і цинічно провокує таку реакцію влади Ізраїлю.

США покладають відповідальність за загибель людей в результаті зіткнень в секторі Газа угруповання ХАМАС і заявляють про право Ізраїлю на самооборону.

Кровопролитні сутички з посольства США в Єрусалимі

"Нам відомо про повідомлення про триваюче насильство (секторі) Газу сьогодні. Відповідальність за трагічну загибель (людей) цілком лежить на ХАМАС. ХАМАС навмисно і цинічно провокує таку реакцію (влади Ізраїлю). Як заявив держсекретар (США), в Ізраїлю є право захищати себе ", — заявив заступник прес-секретаря Білого дому Раджив Шах на брифінгу.

Як повідомив РИА Новости офіційний представник медичних служб Палестини Ашраф аль-Кідра, кількість загиблих у зіткненнях з ізраїльськими військами на кордонах сектора Газа в понеділок палестинців зросло до 52 людей, ще понад 2,4 тисячі отримали поранення.

Ізраїльські солдати ведуть вогонь на ураження по учасникам протестів, масштаб і запеклість яких помітно зросли на хвилі обурення відкриттям американського посольства в Єрусалимі.

Президент США Дональд Трамп в грудні минулого року оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і переведення туди американського посольства, яке до сьогоднішнього дня було розташоване в Тель-Авіві. Рішення Трампа викликало заворушення серед палестинців і протести в ряді країн арабського світу.Категория: В мире