В Індії військовий витягнув дівчинку з-під потяга


Опубликованно 11.09.2018 23:15

В Індії військовий витягнув дівчинку з-під потяга

Військовослужбовець врятував п'ятирічну дитину, який ледь не потрапив під потяг. Інцидент стався на залізничному вокзалі в індійському мегаполісі Мумбаї.

На кадрах видно, як до вирушає складу підбігає жінка з маленькою дівчинкою. Вона встигає застрибнути у вагон, а дитина відпускає її руку і провалюється в просвіт між вагоном і платформою. В той момент сидів на лавці чоловік у військовій формі миттєво реагує і витягує дитини.

За даними Metro, спасителя звуть Сачин Підлогу. Він, як і дівчинка, отримав невеликі забиття. Їм надали допомогу у медпункті при вокзалі.

Батько дівчинки повідомив, що не бачив того, що сталося, так як ішов попереду, а дружина не знала, наскільки швидко поїзда набирають швидкість". "Я буду вічно вдячний людині, який врятував життя моєї дочки", — підкреслив чоловік.

В квітні 22 вагони пасажирського поїзда з 1000 пасажирами в Індії відокремилися від локомотива і проїхали 12 кілометрів заднім ходом. З'ясувалося, що залізничники порушили техніку безпеки, не заблокувавши вагони.Категория: В мире