Toyota представила седан Avalon 2019 модельного року


Опубликованно 16.04.2018 06:14

Toyota представила седан Avalon 2019 модельного року

Toyota Avalon нового покоління з гібридною силовою установкою, гігантської радіаторної гратами і 10-дюймовим проекційним дисплеєм представлений на автосалоні в Детройті.

В основі седана лежить архітектура TNGA, використаний виробником при створенні Camry і Prius останніх поколінь. Нове покоління по всіх параметрах більше поточного. Габаритна довжина моделі - 4978 мм, ширина - 1849 мм, висота 1435 мм Розмір колісної бази - 2870 мм

Модель буде оснащуватися 3.5-літровим бензиновим мотором V6, пару якому передбачено 8-діапазонний «автомат» або гібридною силовою установкою на базі 2.5-літровою бензиновою «четвірки». В гібридну систему входить варіатор і два електромотора (один допомагає ДВС, другий заряджає заховані під сидіннями другого ряду нікель-металгідридні батареї). У попередника акумулятори перебували під підлогою багажного відділення. Характеристики силових агрегатів не надали.

У салоні Avalon з'явилася нова 9.0-дюймова мультимедійна система з функцією голосового управління, об'єднана єдиним блоком з кліматичною установкою. В залежності від комплектації в список доступного обладнання входять: 10-дюймовий проекційний дисплей, частково цифрова приладова панель з 7.0-дюймовим дисплеєм бортового комп'ютера, активна підвіска, адаптивні світлодіодні фари і 1200-ватна аудіосистема JBL з 14 динаміками.

Продажі Toyota Avalon нового покоління в США почнуться навесні поточного року.Категория: Авто