Ізраїльські танки стануть неубиваемыми


Опубликованно 16.04.2018 05:56

Ізраїльські танки стануть неубиваемыми

Весь передовий танковий парк Армії оборони Ізраїлю протягом найближчих трьох років буде оснащений комплексами активного захисту «Меиль Руах». Про це в інтерв'ю jane's розповів Ифтах Клейнман, керівник відділу систем захисту наземної техніки компанії «Рафаель». Короткий виклад бесіди наводить у своєму блозі користувач Олег Грановський, що висвітлює новини ізраїльської армії.

Повідомляється, що систему «Меиль Руах» отримають у тому числі танки «Меркава-3», якими, зокрема, укомплектована одна з регулярних бронетанкових бригад «Барак».

За словами Клейнмана, даний комплекс, виділений американськими військовими для своїх танків «Абрамс», тестувався в США. Випробування проходили при температурах від мінус 25 до плюс 50 градусів за Цельсієм, машини обстрілювалися самими сучасними типами протитанкових засобів в різних ситуаціях. Всього було проведено 48 обстрілу техніки з «Меиль Руах» і ні в одному випадку система не була пробита.

Відзначається, що рівень безпеки роботи з комплексом дуже високий. Він був випробуваний не тільки на полігонах, але і в реальних бойових умовах.

Активний захист являє собою систему, розташовану на літальному апараті, танку або інший бронемашині, яка ставить перешкоди при виявленні наближається протитанкового боєприпасу (наприклад, керована ракета). Подібні комплекси здатні знищувати атакуючі боєприпаси або сильно послабити їх дію. Застосування таких систем значно підвищує живучість танків.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Разное