У Росії заради «інтересів суспільства» запропонували заборонити дрони


Опубликованно 15.04.2018 00:14

У Росії заради «інтересів суспільства» запропонували заборонити дрони

Член-кореспондент Російської академії космонавтики імені Ціолковського, фахівець з навігаційним системам Андрій Іонін в колонці на «Известиях» запропонував ввести в Росії повну або часткову заборону на цивільні дрони.

На думку члена Експертної ради при уряді Росії, в даний час дрони представляють серйозну загрозу безпеці людей, зокрема, можуть використовуватися терористами. Іонін пропонує два сценарії протидії потенційній загрозі.

Перший з них полягає в правовому регулюванні цивільного використання безпілотників, а також розробки комплексних систем захисту об'єктів на національному рівні». Другий сценарій передбачає обмеження використання дронів.

«Або всі очікування розвитку ринку дронов в країнах, що серйозно думають про громадської безпеки, а Росія в їх числі, треба буде і знизити практично до нуля, оскільки повний або частковий заборону використання цивільних дронов тут виглядає виправданим виходячи з інтересів суспільства», — вважає експерт.

З липня 2017 року в Росії введена обов'язкова реєстрація цивільних літальних дронов важче 250 грамів.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Разное