Infiniti планує почати випуск електрокарів з 2021 року


Опубликованно 14.04.2018 05:14

Infiniti планує почати випуск електрокарів з 2021 року

З 2021 року Infiniti почне випуск нових автомобілів з електрифікованими силовими агрегатами. Моделі будуть побудовані в стилістиці концепт-кара Q Inspiration, представленого два дні тому на автосалоні в Детройті.

Представляючи концепт віце-президент Infiniti по дизайну Альфонсо Альбаиса сказав, що «концепт-кар Q Inspiration передує нове покоління автомобілів Infiniti». І ось тепер на Всесвітньому конгресі автомобільних новин (Automotive News World Congress) у Детройті його слова підтвердив президент і виконавчий директор компанії Nissan Хірото Сайкава.

За словами Сайкава, Infiniti запропонує покупцям лінійку повністю електричних (EV) і електрифікованих моделей (e-POWER), оснащених повним спектром технологій, доступних для Infiniti як для преміального бренду в рамках альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Розроблена Infiniti технологія e-POWER являє собою схему з бензиновим двигуном невеликого робочого об'єму, який заряджає високопродуктивний акумуляторний блок. Така силова установка значно збільшує запас ходу автомобіля, забезпечуючи переваги повноцінного електрокара.

У компанії очікують, що до 2025 року більше половини всіх проданих автомобілів Infiniti будуть електрокарами.Категория: Авто