У Єрусалимі відбулися зіткнення палестинських активістів з поліцією


Опубликованно 13.04.2018 11:56

У Єрусалимі відбулися зіткнення палестинських активістів з поліцією

Ізраїльська поліція перекрила прохід через Дамаські ворота в Єрусалимі, де традиційно проходять акції протесту палестинського населення, однак протестувальникам вдалося прорвати оточення, почалися сутички.

Ізраїльська поліція перекрила прохід через Дамаські ворота в Єрусалимі, де традиційно проходять акції протесту палестинського населення, однак протестувальникам вдалося прорвати оточення, почалися зіткнення, передає кореспондент РИА Новости з місця подій.

Через Дамаські ворота в Старе місто Єрусалиму жителі східних арабських кварталів міста традиційно приходять на молитву в мечеть Аль-Акса. Через ці ж ворота вони виходять з молитви, і тут же влаштовують мітинги.

Традиційний сценарій повторився в п'ятницю - більша частина площі була зранку перекрито металевими огорожами, залишені тільки вузькі проходи, місця для нарад немає. На площі зібралася велика кількість поліцейських, а також знімальні групи. Усередині Старого міста також знаходиться велика кількість поліцейських і військових.

Після закінчення денної молитви група арабів влаштувала акцію на площі у Дамаських воріт - вони вигукують антиізраїльські гасла і б'ються з поліцією. У свою чергу поліцейські виштовхують протестувальників з площі і затримують найбільш активних. Бригади лікарів кількох постраждалих госпіталізували.

Після цього поліцейські перекрили Дамаські ворота, однак протестувальникам вдалося прорвати поліцейські кордони. Численні глядачі зустріли їх "перемогу" оплесками, після зіткнення спалахнули з новою силою. В даний час заворушення тривають, в них беруть участь кілька десятків осіб, ще кілька сотень спостерігають. До місця зіткнень стягнуті кінні підрозділи поліції.

Читайте також - Куса: визнання Україною Єрусалиму - відверта дурістьКатегория: В мире