Пеніс жука перевірили на міцність


Опубликованно 12.04.2018 12:00

Пеніс жука перевірили на міцність

Вчені Кільського університету в Німеччині вивчили статевий орган самців жука щитоноска, який є дуже довгим і тонким, але міцним. Дослідники провели випробування на трьохточковий згин пеніса, взаємодіючого з статевими шляхами самки. Стаття біологів опублікована в журналі Science Advances.

Пеніс щитоноска є складним органом і складається з декількох структур. Первинний трубкоподібний орган впроваджується в тіло самки, через який м'язами виштовхується довгий джгутик (флагеллум), який може в кілька разів перевищувати довжину тіла самого жука.

Вчені виміряли жорсткість статевого органу жука в розгорнутому стані. Для цього вони помістили джгутик в краплю води, зафіксували його на предметному столику. З допомогою невеликих гачків флагеллум відтягувався вченими в сторони, а його центральну частину утримували за допомогою скляних капілярів. Це дозволило виміряти твердість різних ділянок джгутика.

Так, виявилося, що у підстави флагеллум жорсткий, а його кінчик гнучкий і еластичний. Крім того, вчені прийшли до висновку, що форма органу полегшує його легке проникнення в статеві шляхи самки.

У жовтні видання Motherboard повідомило, що вчені з Університету Далхаузі в Канаді розробили новий метод вивчення сексуальної активності дельфінів та інших китоподібних. Для цього вони надувають відрізані статеві органи мертвих тварин і імітують ними статевий акт.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!Категория: Разное