Новий прем'єр Польщі пообіцяв обійтися без ідеологічних крайнощів


Опубликованно 10.04.2018 02:35

Новий прем'єр Польщі пообіцяв обійтися без ідеологічних крайнощів

Матеуш Моравецький, виступаючи у сеймі з програмною промовою, підкреслив, що новий уряд Польщі буде уникати ідеологічних крайнощів.

Новий прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його уряд обійдеться без ідеологічних крайнощів.

Читайте також — Спиридонов: Польща для України була адвокатом, а стала прокурором

Минулого тижня уряд Польщі під керівництвом Беати Шидло пішло у відставку. Президент республіки Анджей Дуда запропонував в якості кандидата на посаду глави уряду віце-прем'єра Матеуша Моравецького. У понеділок, 11 грудня, новий кабмін приніс присягу, свої посади зберегли всі міністри. Шидло стала віце-прем'єром.

У Польщі змінили прем'єра – кризи не передбачається

Опівночі (01.00 за Києвом) в сеймі відбулося голосування з питання вотуму довіри новому кабінету міністрів.

"Ми не будемо урядом ідеологічних крайнощів. Нам далеко до неолібералізму, і також далеко нам до соціалізму", — сказав Моравецький, виступаючи у сеймі з програмною промовою.

"Не тільки тому, що такий догматизм не працює, а також тому, що краще об'єднувати — об'єднувати конкуренцію з співпрацею, поєднувати глобальний вимір з вимірюванням локальним, об'єднувати також Європу з нашим баченням через призму наших інтересів, об'єднувати також прагматику керівництва державою зі зведеним ринком", — пояснив він.

"Тут немає суперечностей", — сказав польський прем'єр.

Раніше Моравецький заявив. що його уряд має намір поглибити відносини з Україною і Грузією. Крім того, він висловив сподівання, що після 2022 року Польща "стане незалежною від російського газу.Категория: В мире