МЗС Фінляндії: Гельсінкі не визнає представництво ДНР


Опубликованно 18.03.2018 08:42

МЗС Фінляндії: Гельсінкі не визнає представництво ДНР

Згідно із заявою МЗС Фінляндії, "Донецька народна республіка не існує як держава, визнана Фінляндією", і тому не може мати посольства або іншого офіційного представництва в Фінляндії.

Передбачуване відкриття представництва ДНР в Гельсінкі не має юридичної сили, заявили РИА Новости в МЗС Фінляндії.

У Львові розгорівся скандал з карти України з ЛНР і ДНР

Раніше РІА Новини повідомили в прес-службі МЗС ДНР, що представницький центр самопроголошеної республіки відкриється 9 грудня Гельсінкі.

"Представництво "Донецької народної республіки" у Фінляндії не має ніякої юридичної сили. "Донецька народна республіка" не існує як держава, визнана Фінляндією, і тому не може мати посольства або іншого офіційного представництва в Фінляндії. Жодна з сепаратистських груп на сході України не визнана ООН, ЄС чи ОБСЄ. Дипломатична місія може бути створена тільки між країнами, що встановили дипломатичні відносини, і лише за взаємною згодою", — повідомив РІА Новини керівник відділу комунікацій МЗС Фінляндії Ваги Хяккинен.

"Фінляндія підкреслює територіальну цілісність і суверенітет України. Фінляндія не схвалює односторонніх зусиль щодо поділу регіонів України", — додали в МЗС Фінляндії.

Нагадаємо, раніше словацький підприємець Маріан Фаркаш заявив про відкриття в Братиславі представництва самопроголошених Донецької та Луганської народних республік.Категория: В мире