Озвучені підсумки зустрічі Волкера і Суркова по Донбасу


Опубликованно 14.03.2018 09:14

Озвучені підсумки зустрічі Волкера і Суркова по Донбасу

Як говориться в заяві на офіційному сайті посольства США в РФ, в ході зустрічі Волкера і Суркова було ґрунтовне обговорення нинішнього дипломатичного стану ситуації і зусиль з припинення війни в Донбасі.1 / 2

У Вашингтона і Москви різні концепції досягнення миру в Донбасі, але сторони продовжать спільну роботу. Про це йдеться в заяві за підсумками зустрічі помічника президента Росії Владислава Суркова і зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером. Текст заяви розміщений на офіційному сайті посольства США в РФ.

Реальність кусається. "План Б" для Донбасу

Зустріч Волкера і Суркова відбулася 13 листопада в Белграді.

"Це була третя зустріч, і було ґрунтовне обговорення нинішнього дипломатичного стану ситуації і зусиль з припинення війни в Донбасі", — йдеться в заяві.

Зазначається, що "в Сполучених Штатах і Росії різні концепції, як прийти до світу (в Донбасі), але ми будемо продовжувати працювати, щоб туди дістатися".

"В мінських угодах містяться політичні заходи та заходи безпеки (по виходу з кризи). Обидві сторони погодилися проаналізувати сьогоднішню зустріч і подумати про подальші шляхи вирішення цієї проблеми", — йдеться в заяві.

Читайте також: Як вплине справа Манафорта на переговори Волкер-Сурков

Напередодні представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що Волкер в ході зустрічі передасть Суркову листи від "сімей заручників".

Раніше відбулися дві зустрічі Суркова і Волкера. Перша пройшла в серпні в Мінську, сторони тоді назвали її дуже корисною і конструктивною, натякнувши на "свіжі підходи у врегулюванні в Донбасі. Друга — у жовтні в Белграді, де, за словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, "відбулася звіряння годинників, обмін думками щодо нинішньої ситуації".Категория: В мире