Nissan продемонструвала в Детройті концепт нового позашляховика Xmotion


Опубликованно 13.03.2018 05:07

Nissan продемонструвала в Детройті концепт нового позашляховика Xmotion

Концептуальний кросовер Nissan Xmotion – один з дебютантів Північноамериканського автосалону в Детройті. Шестимісний прототип сім'ю з сенсорними дисплеями в салоні і віртуальним помічником, демонструє більш плавний і спрощений стиль, який японський бренд має намір застосувати до своїх серійних моделей в 2020 році.

У прототипу перетворена V-подібна решітка радіатора Nissan, U-образні светодионые фари, підкреслюють ширину моделі, карбонові пороги, 21-дюймові колісні диски, «злилися в єдине ціле з позашляховими покришками (протектор інтегрований у металеву конструкцію коліс), висувний багажник на даху і задні ліхтарі, малюнок яких нагадує старовинну японську різьблення по дереву.

Характерні «японські» нотки присутній і в салоні концепту, оформленому в червоно-білих кольорах японського прапора. По центру автомобіля, немов міст між трьома рядами сидінь, «протікає» дерев'яний центральний тунель, що плавно переходить у нижню частину футуристичної приладової панелі. Всі дерев'яні елементи інтер'єру виготовлені в техніці «канава цуги» (безклейове з'єднання дерев'яних частин), що застосовувалася майстрами в будівництві храмів.

Крім сенсорного дисплея, що виконує функцію дзеркала заднього виду в салоні Xmotion встановлено ще шість сенсорних екранів. При запуску інформаційно-розважальної системи на дисплеї з'являється силует рибки вряди - електронний помічник, налаштовує електроніку відповідно до звичками і побажаннями водія, а також допомагає в режимі автопілота. Управління всіма мультимедійними функціями здійснюється за допомогою жестів і голосових команд, сам же автомобіль запускається відбитком пальця.

Інформації про серійному майбутньому прототипу поки немає.Категория: Авто