Subaru показала перший тизер семимісного кросовера


Опубликованно 13.03.2018 05:07

Subaru показала перший тизер семимісного кросовера

На автошоу в Лас-Вегас Subaru привезе кросовер Ascent. Однойменний концепт був представлений на початку поточного року в Нью-Йорку. На ринку семимісний крос повинен буде змінити не відрізняється високими рівнем продажів Tribeca.

Тизерное зображення ретельно закамуфльованого кросовера не дозволяє розглянути всі деталі екстер'єру. Точно можна сказати, що в семимісцевою новинки буде вертикальна задні двері, чорний задній бампер, алюмінієва обробка і невеликий логотип бренду на радіаторних гратах. Оскільки побудований він на основі показаного в квітні поточного року однойменного концепту, то передбачається, що новий крос з символічною назвою «відродження» буде повнорозмірною моделлю. Розміри концепту: довжина - 5 049 мм, ширина - 1 989 мм, висота - 1 839 мм. Розмір колісної бази - 2 972 мм.

Побудований Ascent на тій же модульної платформі Subaru Global Platform, що і Subaru XV. Технічну інформацію про Subaru Ascent, з цілком зрозумілих причин, в компанії приховують. Передбачається, що кросовер оснастять 2.4-літровою «турбочетверкой» з безпосереднім уприскуванням. Віддача такого агрегату близько 300 л. с. і 420 Н·м крутного моменту. Враховуючи, що це Subaru, модель буде повнопривідною.

Виробництво новинки налагодять в Індіані. На ринку Subaru Ascent складе конкуренцію Toyota Highlander і Ford Explorer.Категория: Авто