Держдеп США представить конгресу доповідь по Росії для уточнення санкцій


Опубликованно 13.03.2018 00:14

Держдеп США представить конгресу доповідь по Росії для уточнення санкцій

У Держдепі США повідомили, що нададуть конгресу доповідь з пропозиціями щодо уточнення існуючих санкцій стосовно російських компаній.

Держдепартамент США має намір виконати свої зобов'язання і надати конгресу доповідь з пропозиціями щодо уточнення існуючих санкцій стосовно російських компаній, заявив на слуханнях у сенаті помічник держсекретаря сша по Європі і Євразії Уэсс Мітчел.

"Так", — відповів він на запитання сенатора Джейн Шанін, зобов'язується чи держдепартамент представити в лютому конгресу доповідь "про російських олігархів і зв'язках з Кремлем" для подальшого санкційного тиску на Росію.

Від подальших коментарів Мітчел відмовився, пославшись на конфіденційність.

Президент США Дональд Трамп у серпні підписав документ про розширення ряду секторальних санкцій проти економіки Росії. Документ передбачає, що протягом півроку (180 днів) після його прийняття конгрес США збереться для обговорення можливості розширення обмежувальних заходів.

Відповідно до "керівництва щодо застосування санкцій" держдепартаменту, після закінчення встановленого законом 180-денного терміну, тобто до кінця січня 2018 року, адміністрація США отримає можливість застосовувати екстериторіальні американські санкції щодо юридичних та фізичних осіб, у тому числі з третіх країн, які співпрацюють з російськими організаціями, включеними в згадані списки.Категория: В мире