Учасникам запуску впала ракети «Союз 2.1 б» підготували нагороди


Опубликованно 12.03.2018 16:28

Учасникам запуску впала ракети «Союз 2.1 б» підготували нагороди

Для учасників запуску ракети-носія «Союз 2.1 б» підготували нагороди. Про це в понеділок, 4 грудня, «Стрічці.ру» повідомило джерело.

Медалі були підготовлені заздалегідь перед пуском ракети з 19 супутниками. Відзначається, що вони так і не були вручені. Фотографії нагород були опубліковані в Telegram-каналі Life Shot.

Ракета «Союз-2.1 б» з розгінним блоком «Фрегат» і корисним навантаженням (19 супутників, у тому числі 17 іноземних) стартувала 28 листопада з Східного в 08:41 за київським часом, але із-за неполадок з розгінним блоком головна частина носія була загублена. Другий пуск з головного космодрому країни директор філії держкорпорації «Роскосмос» на Східному Костянтин Чмаров назвав льотними випробуваннями.

Головна навантаження, тритонний супутник «Метеор-М», був застрахований на загальну суму 2,6 мільярда рублів, згорів в атмосфері, а його уламки потонули в Атлантичному океані. Вартість пуску «Союз-2.1 б» з Східного оцінюється в три мільярди рублів. Після аварії «Роскосмос» скоротив кількість запланованих стартів з нового космодрому в найближчі кілька років.Категория: Разное