Пікап Ford F-150 отримав дизельний мотор


Опубликованно 12.03.2018 12:49

Пікап Ford F-150 отримав дизельний мотор

Європейське відділення компанії Ford випустив новий дизельний мотор Power Stroke V6 для продається в Північній Америці пікапа F-150.

Агрегат потужністю 250 кінських сил, яким будуть комплектуватися пікапи Ford F-150 для американського ринку, зібрали на заводі автовиробника у Великобританії (р. Дагенхам). Це самий потужний двигун з усіх встановлюваних на дизельні пікапи в цьому сегменті. Розвиваючи піковий момент на 1750 об/хв, новий мотор дозволяє F-150 тягнути причіп масою 5171 кг і перевозити в кузові 916 кг вантажу. Витрата палива на трасі складе 7.8 літра на 100 км.

Використання в конструкції двигуна стали і сірого чавуну дозволило зробити його більш легким. Мотор з безпосереднім уприскуванням оснащений турбокомпресором із змінною геометрією. Калібрування дизельних форсунок дозволило зробити його роботу м'якше і тихіше, а також зменшити показник шкідливих викидів. Підвищення паливної ефективності та зменшення шкідливих викидів сприяє і спеціально откалиброванная 10-ступінчаста автоматична трансмісія SelectShift і Auto Start-Stop.

Завод в британському місті Дагенхаме є найбільшим у світі заводом Ford по виробництву дизельних моторів. Тут працюють майже три тисячі осіб. В минулому році на підприємстві було зібрано 800 тисяч двигунів, в тому числі 2 - і 1,5-літрові EcoBlue.Категория: Авто