У ході спецоперації в Тбілісі вбиті троє підозрюваних у тероризмі


Опубликованно 11.03.2018 21:14

У ході спецоперації в Тбілісі вбиті троє підозрюваних у тероризмі

Підозрювані в тероризмі чинили опір правоохоронцям протягом 20 годин. В результаті проведених заходів затримано один член злочинної групи, а троє ліквідовані.

Служба держбезпеки (СГБ) Грузії заявила, що у ході на околиці Тбілісі масштабної спецоперації ліквідовано троє з підозрюваних в тероризмі, один затриманий.

"В результаті проведених заходів затримано один член злочинної групи, а троє ліквідовані. На жаль, під час спецоперації загинув один співробітник спецназу і двоє отримали поранення", — заявила на брифінгу глава прес-служби відомства Ніно Гіоргобіані.

Контртерористична операція в Тбілісі

Грузинська служба держбезпеки повідомила в ніч на середу, що на околиці Тбілісі проходить контртерористична операція, в ході якої підозрювані відкрили вогонь по спецназу. В результаті стрілянини був поранений співробітник спецназу, який пізніше помер у лікарні. Протягом всієї ночі в районі проведення спецоперації були чутні звуки вибухів і стрілянини. До ранку були мобілізовані додаткові сили спецназу. У другій половині дня спецоперація завершилася. Підозрювані в тероризмі чинили опір правоохоронцям протягом 20 годин.Категория: В мире